O nas

Start > O nas

System PRINTOSCOPE został stworzony w 2002 roku. Pierwszym i głównym modułem był Printoscope Cost Control, który po raz pierwszy został zaprezentowany w trakcie targów Cebit 2003 w Hanowerze w Niemczech. Polska premiera miała miejsce na konferencji na Giełdzie Papierów Wartościowych w listopadzie 2003 roku.

Kolejne lata to stały rozwój produktu o nowe moduły, które w znaczący sposób rozszerzyły zakres funkcjonalny systemu. W 2004 roku powstał moduł Printoscope Safe Print, którego zadaniem było między innymi obsługa wydruków z systemów pracujących na platformie serwerowej – SAP, Oracle Business Suite itp.

W 2006 roku powstały kolejne moduły rozwiązania tj.: Printoscope Terminal Server, Printoscope Printouts Repository, Printoscope Pre Paid oraz rozpoczęła się produkcja sprzętu – Terminali G1, później G2 a obecnie LITE oraz ULTRA LITE, które sprawnie łączą funkcje identyfikacji użytkownika za pomocą karty zbliżeniowej dowolnego producenta z urządzeniem drukującym lub wielofunkcyjnym (MFP). Przez kolejne lata powstawały nowe wersje już istniejących modułów.

W kwietniu 2010 r. SYGNITY SA konsekwentnie realizując plan restukturyzacji grupy kapitałowej dokonał zbycia majątkowych praw autorskich do oprogramowania Printoscope na spółkę Solution4Office Sp. z o.o.

Potwierdzeniem koncepcji biznesowej i dojrzałości oferowanego produktu jest dotychczasowy sukces rynkowy. Dojrzałość i stabilność produktu potwierdzona licznym wdrożeniami i bogatą listą referencyjną to duża przewaga rynkowa produktu. Wielkość dotychczasowej sprzedaży to ponad 100 wdrożeń w Polsce jak i na świecie.

Niezaprzeczalnym atutem firmy Solution4Office to stabilna, stała i profesjonalna kadra pracowników, która od samego początku istnienia produktu, od roku 2002 uczestniczy w realizacji wszystkich projektów – zarówno od strony technicznej jak i handlowej. Daje to gwarancje najwyższych usług oraz pewność, iż opieka serwisowa, którą firma otacza wszystkie projekty jest bezpieczna zarówno dla Klientów jak i Partnerów handlowych.