Szkolenia techniczne i handlowe

Start > Usługi > Szkolenia techniczne i handlowe

Szkolenia są niezbędne! Motywują do lepszej pracy!

Jakość pracy i jej rezultaty zależą od wiedzy i umiejętności  pracowników, którzy daną pracę mają wykonać.

Jesteśmy pewni, iż stałym elementem działań biznesowych musi być dostarczanie niezbędnej wiedzy, rozwój umiejętności i stwarzanie szansy dla rozwoju pracowników.

Solution4Office zapewnia swoim Klientom szkolenia użytkowe i administracyjne, swoim Partnerom Handlowym i Dystrybutorom profesjonalne szkolenia handlowe i techniczne.

SZKOLENIA DLA KLIENTÓW

Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie w zakresie administrowania, instalowania dodatkowych licencji jak i konfiguracji systemu. Szkolenia te przeprowadzane są zwykle w siedzibie Klienta podczas wdrożeń lub po ich zakończeniu.

Czas trwania – zależnie od skali i potrzeb

SZKOLENIA HANDLOWE DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH
I DYSTRYBUTORÓW

Partnerzy handlowi i Dystrybutorzy mogą liczyć na pełny zakres szkoleń handlowych w tym: jak skutecznie sprzedawać, jak nawiązać kontakt i prowadzić rozmowę telefoniczną z Klientem, do kogo kierować zapytanie, jak przeprowadzić audyt optymalizacyjny, korzyści dla Klienta z zastosowania systemu Printoscope, cechy systemu, modele licencjonowania, rodzaje instalacji, case study, referencje i gwarancje oszczędności dla Klienta.

Szkolenia te prowadzone są w siedzibie Partnera Handlowego lub Dystrybutora ale również w wyznaczonych miejscach i terminach w formie konferencji otwartej bądź zamkniętej.

Czas trwania:  ok. 2-3 h

SZKOLENIA TECHNICZNE DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH
I DYSTRYBUTORÓW

Szkolenia techniczne prowadzone są przez profesjonalny zespół wdrożeniowców, programistów i analityków, którzy przekażą swoja wiedzę w zakresie: architektury systemu, obsługi i administracji systemu, instalacji i konfiguracji. Szkolenia dają możliwość do zapoznania się z aktualnymi wersjami modułów systemu, w tym z nowymi funkcjonalnościami i rozwiązaniami.

Szkolenia techniczne prowadzone są w Zielonej Górze.

Czas trwania: 2 dni po 8 h